O nas

Misja i wizja firmy

Misją firmy jest wsparcie przedsiębiorców w zwiększeniu przychodów ich firm poprzez wdrożenie nowoczesnych i skutecznych działań marketingowych, takich jak strona internetowa, kampanie reklamowe, czy działalność w social media. Chcemy budować długoterminowe relacje z naszymi partnerami.

Wein-Tech szczególną uwagę przykłada do jakości produktów i usług, profesjonalizm i wyjątkowe doświadczenie w kontakcie z firmą. Dodatkowo Wein-Tech w 2022 roku rozszerza swoją działalność o usługi edukacyjne: kursy, książki i szkolenia.

Wizja firmy zawiera dwa podstawowe założenia:

1. Nasi klienci mają przeżywać bardzo pozytywne doświadczenie w kontakcie z naszą firmą w każdym możliwym aspekcie: marketingowym, technicznym i ludzkim.
2. Nasi współpracownicy mają mieć odpowiednią przestrzeń do realizacji swoich celów zawodowych i finansowych.

W ciągu 10 lat chcemy stać się rozpoznawalną i cenioną firmą na rynku lokalnym i krajowym, a także skutecznie obsługiwać klientów zagranicznych.

Nasza historia

Firma została założona 4 maja 2021 roku przez Miłosza. Początkowa kampania marketingowa okazała się wielkim sukcesem. Drugie półrocze 2021 upłynęło pod kątem intensywnej pracy i wielu zleceń od klientów.

3 stycznia 2022 roku Wein-Tech przeszedł rebranding. Nowe logo i nowa strona internetowa to nie tylko zmiany graficzne, ale zapowiedź szybkiego rozwoju i poszerzenia usług firmy.

Zaufali nam

Opinie

Dobra współpraca, polecam. Jestem zadowolony ze strony internetowej. Pomoc po wykonaniu usługi i możliwość wprowadzania zmian też na plus!

Firma robiła mi na zamówienie stronę oraz logo. Kontakt był super, dalej utrzymuje współpracę.

Polecam

Świetny kontakt, głowa pełna pomysł i terminowa realizacja.


Tak w skrócie myślę o Wein-Tech :)